محصولات sonax در ایران

برند SONAX سوناکس

محصولات سوناکس برند قدرتمند از سال 1950


شرکت سوناکس المان

فرقی نمی کند ماشین کوچک ، خودروی میان رده یا وسیله نقلیه لوکس – خواه در موتور سواری ، در صحنه تنظیم یا در دنیای اتومبیل های کلاسیک: SONAX وقتی به ظاهر کاملی از خودرو می رسد ، همیشه در کنار طرفداران و متخصصان خودرو است.

تاریخچه SONAX به سال 1903 بر می گردد. در آن زمان ، فرانتس هافمن ، پدربزرگ و صاحب شرکت فعلی در Neuburg an der Donau ، سیلیس استخراج شده ، یک ماده معدنی بسیار خوب که در سیاست های بودجه مورد استفاده قرار می گرفت.

کسب عنوان اول در زمینه طراحی برتر خودرو در سال 2019 “مشتری مداری مداوم و تمایل سازش ناپذیر ما را در SONAX قدرتمند می کند. این ، و ریشه های محکم ما در سایت Neuburg است. “مانفرد هافمن – مدیریت SONAX

SONAX-car-care-products

1950: SONAX به عنوان پیشگام در مراقبت از ماشین شروع می شود.

پس از جنگ جهانی دوم ، فرانتس هافمن تولید محصولات مراقبت را آغاز کرد. 
مارک “Sona” در درجه اول برای عوامل تمیز کننده نقره در بخش خانگی در نظر گرفته شده بود – برای محصولات مراقبت از اتومبیل ، نام تجاری “SONAX” با اضافه کردن “X” به عنوان مترادف “موم” اختراع شد.

آغاز کار ساده بود: چهار نماینده SONAX در یک سوسک کاملاً پر بار VW سوار آلمان شدند. 
ارتباط شخصی با مشتریان دارای اهمیت بود ، تبلیغات در آن زمان گزینه ای نبود.

خرید اینترنتی محصولات سوناکس در فروشگاه اینترنتی ایران کار

برای ظاهر کامل خودرو

دستیابی به موفقیت در محصولات مراقبت از خودرو SONAX با معجزه اقتصادی آلمان همراه شد.

 از اواسط دهه 1960 ، SONAX اولین سیستم شستشوی اتوماتیک را با محصولات تمیز کننده و مراقبت با کیفیت بالا تهیه کرد.

 در همان زمان ، برنامه نگهداری کتابچه راهنمای کاربر به طور مداوم تدوین شد. بیشتر و بیشتر مردم با افتخار اتومبیل های شخصی می خرند.

 این اتومبیل شنبه ها به طور مرتب شسته می شد ، بندرت توسط سرنشینان پمپ بنزین ، بیشتر با دستی توسط خود صاحب افتخار. نیاز به محصولات مراقبت از اتومبیل به سرعت رشد کرد – و به همراه آن موفقیت برند SONAX شد.	سوناکس sonax
SONAX بزودی بازارهای دیگری را افتتاح کرد: صنعت کشاورزی ، صنعت سخت افزار ، جنگلداری ، ساخت و ساز ، فناوری ساخت و صنعت بهداشتی بر روی محصولات برتر از SONAX حساب می شود.

نمایندگی sonax در ایران
 نماینده رسمی و انحصاری محصولات سوناکس SONAX در ایران. سوناکس SONAX 

امروز می توانید SONAX را در بیش از 100 کشور جهان دریافت کنید. سهم صادرات به بیش از 43 درصد رسیده است. محصولات SONAX در بالاترین کیفیت “ساخته شده در آلمان” در سراسر جهان ایستاده اند و تحت تأثیر برجسته و عملکرد نمونه ای محصول خود را تحت تأثیر قرار می دهند. این مورد تأکید بسیاری از موفقیتها و جوایز آزمون است که هر ساله موسسات مستقل مانند DEKRA یا GTÜ به محصولات SONAX اعطا می کنند.

ایده های درخشان برای موفقیت امروز و فردا

دپارتمان تحقیقاتی SONAX تمام تلاش خود را می کند تا محصولات بهتر و حتی بهتر شود. فعالیت مداوم نوآوری تضمین می کند که نوآوری های SONAX توجه بازار را به خود جلب می کند. عملکرد عالی در آزمایشات محصول توسط مجلات پیشرو در اتومبیل مانند “Auto Bild” ، “Auto motor und sport” یا “Auto Zeitung” به طور مکرر سطح بالای صلاحیت تحقیق و توسعه SONAX را تأیید می کند.

محصولات مراقبت از خودرو SONAX


با این کیفیت ، SONAX در بالاترین استانداردهای حرفه ای خدمت می کند و خود را به عنوان یک شریک قوی در موتورسواری بین المللی جای می دهد. این ناشی از همکاری با هانس-یواخیم استاک ، مایکل شوماخر یا آیرتون سنا و اخیراً در فرمول E است.

با وجود حرفه ای سریع از نمایندگی تمیز کردن نقره گرفته تا تولید کننده محصولات برتر و معتبر در سراسر جهان ، محصولات SONAX همیشه یک شرکت خانوادگی با ریشه منطقه ای بوده است.

https://irancar.care/brand/sonax/

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *