بهترین پوشش سرامیکی برای اتومبیل

راهنمای جامع خودرو در ایران، معرفی و بررسی خودروها، معایب و مشکلات خودروها، مقایسه ماشین‌ها، موتورسیکلت، قیمت خودروها، مسابقات و...

بهترین پوشش سرامیکی برای اتومبیل

۳۶ بازديد

10 محصول برتر و جزئیات سرامیکی برتر

 

از روکش اتومبیل خود محافظت کرده و با پوشش سرامیکی نگهداری آن را آسان تر کنید.

 

 

در سال های اخیر ، مغازه های ویژه جزئیات خودرو بر ارائه خدمات پوشش سرامیکی به مشتریان تمرکز کرده اند. اگر تا به حال برای نقل و انتقالات از یکی از این مغازه ها بازدید کرده اید ، ممکن است با دیدن این برآورد نزدیک به 1000 دلار برای یک پوشش سرامیکی با کیفیت و استفاده از محصولات یک مارک معتبر مانند Ceramic Pro ، شوکه شده باشید. همه ما می دانیم که هرکسی به این اندازه ماشین خود را دوست ندارد و مایل است این مقدار پول را صرف پوشش سرامیکی کند ، بنابراین خوشبختانه مارک های جزئیات خودرو محصولات خود را با قیمت بسیار مقرون به صرفه تری تولید کرده اند. ممکن است آنها نتیجه جزئیات حرفه ای را به شما ندهند اما برای بسیاری از محصولات خارج از قفسه کافی است.

حتی اگر چندین سال از زندگی خود را صرف جزئیات اتومبیل خود کرده باشید ، ممکن است از همه چیز در مورد پوشش سرامیک اطلاع نداشته باشید. آیا واقعاً ارزش پول اضافی را دارد؟ آیا مزایای استفاده از موم سنتی یا سایر درزگیرها وجود دارد؟ در این مقاله ، ما نگاهی خواهیم انداخت به 10 بهترین پوشش سرامیکی و محصولات با جزئیات سرامیک در بازار امروز ، همچنین توضیح خواهیم داد که پوشش سرامیک چه کاری انجام می دهد و چگونه برای پایان ماشین شما مفید است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد 10 بهترین پوشش سرامیکی و جزئیات بیشتر محصولات ، به فهرست مطالب ما مراجعه کنید.

1.اسپری سرامیکی هیبریدی محافظ مگوایرز G190526

 

همانطور که از معروف ترین مارک های جزئیات خودرو انتظار دارید ، Meguiar یکی از اولین شرکت هایی است که دارای محلول پوشش سرامیکی مقرون به صرفه است و می توانید آن را به راحتی در خانه اعمال کنید. این همان چیزی است که اسپری جزئیات "موم سرامیکی ترکیبی" نامیده می شود ، شامل SiO2 پیشرفته که محافظت از موم سرامیک را ارائه می دهد. دلیل اینکه ما آن را خیلی دوست داریم ، سهولت در استفاده از آن است - پس از شستشوی تازه آن را به راحتی روی ماشین خود اسپری کنید ، بشویید و با حوله خشک کنید. از تجربه شخصی ما ، ما توصیه می کنیم که اولین کار با استفاده از اسپری سنتی انجام شود ، روش را با استفاده از یک حوله میکروفیبر با کیفیت پاک کنید. اما هر نوع پوشش بعدی می تواند طبق دستورالعمل Meguiar برای اسپری روشن ، شستشو داده شود.

مانند سایر محصولات با جزئیات سرامیک ، نتایج را بلافاصله با توجه به نحوه مهره های آب روی ماشین خود مشاهده خواهید کرد.

ویژگی های محصول:

 • فن آوری ترکیبی پیشرفته SiO2
 • اسپری ساده روشن ، شستشو داده شده و خشک می شود
 • محافظت و دوام فراتر از موم معمولی را ارائه می دهد
 • اقدام شدید آب زدن
 • ... این Meguiars است!

سفارش محصول


2. پوشش اسپری سرامیکی مادرز CMX

مانند Meguiar ، مادران در مورد جزئیات محصولات مربوط به خودرو ، مارک بسیار مشهوری هستند ، بنابراین تعجب آور نیست که پوشش اسپری سرامیکی با کیفیت بالا نیز ارائه می دهد. محصولات سرامیکی CMX مادران شامل این پوشش اسپری ، شستشو و پوشش ، ترمیم و روکش اصلاح ، آماده سازی سطح و لاک و روکش 3 در 1 است. پوشش اسپری سرامیکی بسیار محبوب است ، از مخلوط SiO2 و TiO2 استفاده می شود ، و محافظت طولانی مدت از سطح اتومبیل شما را به همراه مهره های آب بی امان ارائه می دهد. این یک اسپری دیگر روی محصولی است که می تواند به تنهایی یا به عنوان تقویت کننده روی درزگیر یا پوشش سرامیکی موجود استفاده شود.

نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که مادران توصیه می کنند که پوشش سرامیکی به مدت 24 ساعت خوب شود ، این بدان معناست که در آن دوره پخت اجازه ندهید وسیله نقلیه شما خیس شود.

ویژگی های محصول:

 • خط کاملی از محصولات سرامیکی CMX: پوشش اسپری ، شستشو و کت ، ترمیم و ترمیم و پوشش ، آماده سازی سطح و لاک و پوشش 3 در 1
 • مخلوط SiO2 و TiO2
 • با اسپری کردن ، برنامه را پاک کنید
 • می تواند به عنوان تقویت کننده روی درزگیر یا پوشش سرامیکی موجود استفاده شود
 • به فرآیند پخت 24 ساعته نیاز دارد

سفارش محصول

 


 

3. پوشش اسپری سرامیکی Turtle Wax Hybrid Solutions

 

 

Turtle Wax یکی دیگر از مارک های اصلی است که برای خرید ماشین سخت کوک شما با قیمت دلار ، در اطراف و رقابت با افرادی مانند Meguiar و Mothers بوده است. پوشش اسپری سرامیکی این شرکت بخشی از مجموعه راه حلهای ترکیبی آن است که با پلیمرهای فوق العاده آبگریز و SiO2 فرموله شده است تا حداقل 6 ماه و حداکثر 12 ماه محافظت در برابر دفع آب ، ورق آب و مقاومت در برابر مواد شیمیایی را ارائه دهد. مانند سایر اسپری های سرامیکی ، شما به راحتی با اسپری این ماده را اعمال کرده و روی ماشین تمیز پاک کنید. موم لاک پشت توصیه می کند که رنگ اتومبیل شما قبل از استفاده نباید عاری از آلودگی باشد - بنابراین پیش از این از یک میله سفالی یا یک ترکیب استفاده کنید.

این عطر و بوی شیرین و میوه ای مانند بقیه محصولات Hybrid Solutions Turtle Wax ، این پوشش اسپری سرامیکی برای شیشه ، چراغ های جلو ، تزئینات و چرخ نیز بی خطر است. اما از تاپ های قابل تبدیل نرم خودداری کنید.

ویژگی های محصول:

 • با پلیمرهای آبگریز و SiO2 فرموله شده است
 • دفع آب ، ورق آب و محافظت در برابر مواد شیمیایی
 • حداقل 6 ماه و حداکثر 12 ماه کار می کند
 • با اسپری روشن ، فرآیند را پاک کنید
 • استفاده ایمن روی شیشه ، چراغهای جلو ، تریم و چرخها
 • رایحه ای گرمسیری دارد

سفارش محصول

4. مایع سرامیکی ترکیبی Meguiar

 

اسپری سرامیکی Meguiar موثر است ، اما اگر واقعاً می خواهید رنگ خود را با محافظت طولانی مدت مهر و موم کنید ، موم مایع سرامیکی ترکیبی این شرکت را بگیرید. شما با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ترکیبی SiO2 ، این واکس سرامیکی را مانند سایر موم ها اعمال می کنید و از محافظت سرامیکی تمام شده اتومبیل خود برخوردار می شوید. این ماده به گونه ای طراحی شده است که با دست یا با دوشنده (DA) اعمال می شود و لایه ای نرم و محافظ و دارای آب را پشت سر می گذارد که از پایان شما در برابر عناصر محیط محافظت می کند.

این موم سرامیکی کاملاً خشک می شود ، بنابراین پس مانده ای روی واشر لاستیکی رنگ نشده یا قطعات تزئینی پلاستیک و وینیل باقی نمی گذارد. در واقع ، شما حتی می توانید از این موم روی تریم های پلاستیکی و کروم یا حتی به عنوان روکش روی واکس ها و درزگیرهای سنتی استفاده کنید. اگر محافظت سرامیکی زیادی برای خودرو خود می خواهید ، این واکس مایع سرامیکی را استفاده کنید و به طور منظم از Editor's Pick ما استفاده کنید.

ویژگی های محصول:

 • دارای جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ترکیبی SiO2
 • مانند هر موم سنتی ، با دست یا با دوش دهنده اعمال کنید
 • خشک می شود
 • قابل استفاده در روکش پلاستیکی و کروم
 • آن را با اسپری واکس سرامیکی ترکیبی Meguiar در بین کت ها جفت کنید

سفارش محصول


5.اسپری بازسازی نانو سرامیک 3 در 1 ترتل

Shine Armour شاید به اندازه Meguiar یا Mothers محبوب نباشد ، اما Fortify Quick Coat این شرکت یکی از محبوب ترین محصولات آمازون است. این اسپری پوشش سرامیکی 3 در 1 شستشو ، کت و درخشش بدون آب را در یک بطری ارائه می دهد. این فرمول با ترکیبی از سورفاکتانت ها و SiO2 برای تمام سطوح ایمن است و به شما امکان می دهد در کمتر از 15 دقیقه جلای تازه ای به ماشین خود بدهید. شما می خواهید کت و شلوار کت Shine Armour's Fortify Quick را بپاشید و پاک کنید ، این ماده بدون نیاز به استفاده از آب می تواند باعث کثیفی ، آلودگی و چربی شود. از همه بهتر ، این یک پوشش آبگریز خوب از خود به جای می گذارد که برای 2 تا 3 ماه دوام دارد.

این محصول برای کسانی که به روشی سریع و آسان برای تمیز کردن ماشین خود نیاز دارند و یا کسانی که دسترسی راحتی به شلنگ ندارند بسیار مناسب است.

ویژگی های محصول:

 • اسپری پوشش سرامیکی 3 در 1
 • شستشو ، کت و درخشش بدون آب
 • ترکیبی از سورفاکتانت ها و SiO2
 • ایمن برای تمام سطوح
 • 2-3 ماه طول می کشد

 

سفارش محصول

6.محافظ اسپری واکس مایع سرامیکی مگوایرز مدل G200526

محافظ اسپری واکس مایع سرامیکی

مگوایرز مدل G200526

به سرعت، گرد و غبار، لکه و آلودگی سطحی را از روی بدنه خودرو تمیز نموده و موجب براقیت و درخشندگی خودرو میگردد. تکنولوژی پلیمر هیدروفوبیک به عمل رفته درین محافظ اسپری واکس مایع سرامیکی مگوایرز مدل G200526، خواص آبگریزی به بدنه خودرو بخشیده و موجب به دست کم رساندن لکه های آب بر روی خودرو گشته و فرآیند خشک کردن خودرو را نیز تسریع می کند.

خواص روان ساز این محافظ اسپری واکس مایع سرامیکی مگوایرز مدل G200526 منجر گردیده که در هنگام از میان بردن جرم هایی مانند فضولات پرنده ها، هیچ سیرتکامل خط و خشی روی بدنه خودرو ایجاد نگردد. هم چنین هیچ گونه سفیدک یا این که ردی بر روی بخش های پلاستیکی از خود بر جای نگذاشته و بر روی تمام سطوح خارجی خودرو قابل به کارگیری می‌باشد.

این اسپری به جهت PH خنثی آن، بر روی انواع رنگ ها (خصوصا رنگ های تیره) و هم چنین خودروهایی که واکس زده شده اند نیز مصرف شده و علاوه بر نگهداری از واکس و سرامیک بدنه خودرو، موجب تقویت براقیت و درخشندگی بیشتر آن می شود.

 • پاک کردن لکه اب روی سرامیک بدنه خودرو
 • افزایش عمر سرامیک
 • ایجاد آبگریزی فوق العاده
 • موجب براقیت و درخشندگی

مشاهد محصول

تا كنون نظري ثبت نشده است
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد