مرسدس بنز AG در یک نگاه

راهنمای جامع خودرو در ایران، معرفی و بررسی خودروها، معایب و مشکلات خودروها، مقایسه ماشین‌ها، موتورسیکلت، قیمت خودروها، مسابقات و...

مرسدس بنز AG در یک نگاه

۵۸ بازديد

مرسدس بنز AG در یک نگاه.

*مرسدس بنز ای جی مسئول کسب و کار جهانی مرسدس بنز اتومبیل زو و مرسدس بنز وانز با بیش از ۱۷۳۰۰۰ کارمند در سراسر جهان است. Ola Källenius رئیس هیئت مدیره شرکت مرسدس بنز ای جی است. شرکت بر توسعه، تولید و فروش خودروهای سواری، ون ها و خدمات تمرکز دارد. بعلاوه، این شرکت آرزو دارد که در زمینه های اتصال، رانندگی خودکار و درایوهای جایگزین با نوآوری های رو به جلو خود پیشرو باشد. نمونه کارها محصول شامل نام تجاری مرسدس بنز با نام های تجاری فرعی مرسدس AMG، مرسدس- Maybach و مرسدس من - و همچنین نام تجاری هوشمند، و نام تجاری EQ محصول و فن آوری برای تحرک الکتریکی است.

*مرسدس بنز AG یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودروهای مسافربری ممتاز است. در سال ۲۰۱۹ نزدیک به ۲/۴ میلیون خودرو و بیش از ۴۳۸ هزار وانت فروخته شد. در دو بخش تجاری خود، مرسدس بنز AG به طور مداوم در حال گسترش شبکه تولید خود در سراسر جهان با بیش از 40 سایت تولید در چهار قاره، در حالی که خود را در جهت برآورده کردن الزامات تحرک الکتریکی است. در همین حال، این شرکت در حال توسعه شبکه جهانی تولید باتری خود در سه قاره است. اقدامات پایدار نقش تعیین کننده ای در هر دو بخش کسب و کار دارند.

برای شرکت، پایداری به معنای ایجاد ارزش برای همه ذینفعان به صورت پایدار است: مشتریان، کارکنان، سرمایه گذاران، شرکای تجاری و جامعه به عنوان یک کل. اساس این کار استراتژی پایدار تجاری دیملر است که در آن شرکت مسئولیت اثرات اقتصادی، اکولوژیکی و اجتماعی فعالیت های تجاری خود را بر عهده می گیرد و به کل زنجیره ارزش نگاه می کند.

مرسدس بنز کارز
محدوده مرسدس بنز اتومبیل ها هر بخش خودروی مسافری را پوشش می دهد: از میکروکار شهری توسط هوشمند، تا خودروهای ممتاز و لوکس توسط مرسدس بنز و مرسدس-میباخ، تا عملکرد و خودروهای ورزشی توسط مرسدس-ای ام جی. به این ترتیب، تقسیم اتومبیل های مرسدس بنز AG، تحرک فردی را برای طیف وسیعی از نیازهای مشتری تضمین می کند. شرکت خود را هدف توسعه امن ترین و کارآمدترین اتومبیل های جهان قرار داده است. با نام تجاری تکنولوژی EQ، مرسدس بنز اتومبیل در حال پیش رو توسعه سیستمیک درایوهای جایگزین: هدف این است که برق تمام نمونه کارها تا سال 2022.

شرکت طیف وسیعی از مدل های برق در هر بخش، شامل مدل های 48 ولت، انتخاب گسترده ای از هیبریدهای پلاگین، و وسایل نقلیه تمام الکتریکی با باتری و / یا سلول سوخت ارائه می دهد. *مرسدس بنز کارز در سال ۲۰۱۹ رکورد فروش خود را شکست و با فروش ۲.۳۸۵.۴۳۲ دستگاه خودرو. *مرسدس بنز رکورد بیشترین فروش واحد هر برند ممتاز در صنعت خودروسازی را برای چهارمین بار پی در پی به ثبت رسانید. 
تا كنون نظري ثبت نشده است
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد